Plaçkitje me armë në Prishtinë

Të shtunën në mesnatë, një person i maskuar dhe me armë, ka plaçkitur një lokal në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë.
Dyshohet se gjatë ikjes në drejtim të panjohur, i dyshuari ka shtënë me armë zjarri në ajër.

Loading...

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur tre gëzhoja dhe një maskë. Nuk raportohet për ndonjë person të lënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *