U gjend i mbytur në Lumin Drin, identifikohet personi që humbi jetën (Emri)

Trupi i pajetë i një personi, është gjetur i mbytur gjatë ditës së sotme në lumë.

Personi është zbuluar rreth orës 14.30 të ditës së sotme në lumin Drin, në afërsi të fshatit ishull Lezhë.

Loading...

Bëhet fjalë për personin Agim Zeqo rreth 50 vjeç dhe mendohet se është peshkatar.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *